Kız Arkadaş

Etiket Fiyatı
35,00₺
Kdvli Net Fiyat

OĞLUNA ÂŞIĞIM
AMA ASIL İSTEDİĞİM SENİN HAYATIN

Bir kadın. Bir erkek. Bir anne. Ve asla söylenmemesi gereken bir yalan.

Laura, bu hayatta isteyebileceği her şeye sahip olduğunu düşünüyordu. Zengin, dışarıdan göründüğü kadarıyla mutlu ve başarılı olmasının yanı sıra oğlu Daniel’la da mükemmel bir ilişkisi vardı. Ta ki Daniel’ın aklını başından alan kadınla tanışana kadar. Zekâsı ve güzelliğiyle ışık saçan Cherry gerçek olamayacak kadar mükemmeldi.

Cherry kendini Daniel’ın hayallerindeki kadına dönüştürürken, içgüdülerinden başka güveneceği bir şeyi olmayan Laura’nın da en kötü kâbusu başlamış oldu. Çünkü bu kadının artık tek bir hedefi vardı: Onun mükemmel hayatını ele geçirmek.

Yaşanan büyük trajedi ve söylenen affedilmez bir yalanın ardından çıkan soğuk savaşta, iki kadın hamlelerini yaparken herkesin ağır bedeller ödemesi gerekecekti.

“Kötülük, tüyler ürpertici biçimde gerçekçi işlenmiş. Çocuklarımın müstakbel eşlerini sıkı bir geçmiş taramasından geçirmek zorundayım sanırım!” —Karen Rose
“Oldukça ilgi çekici bir gerilimle yoğurulmuş hikâyesi ve her sayfada sizi daha da soluksuz bırakacak olay örgüsüyle bu kitabı mutlaka okumalısınız.” —Jenny Blackhurst

“Uzun zamandır okuduğum en iyi kitap.” —Lisa Jackson

“Çarpık ilişkilerin özgün ve ürkütücü bir portresi.” —Debbie Howells

  • Çevirmen: Nurcan Onaran
  • Baskı Sayısı: 1. Baskı
  • Sayfa Sayısı: 424
  • Kağıt Cinsi: 2. Hamur
  • Kapak Türü: Karton Kapak