Hakkımızda

Ekip Yayın Dağıtım'a Hoşgeldiniz

Ekip Dağıtım, kitap dağıtım sektöründe satış, pazarlama ve kitap kategori alanında yirmi yılı aşkın tecrübe edinmiş kadrosuyla birlikte; bankacılık-finans sektöründe uzun yıllar çalışmış ortakların bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Ekip Dağıtım, yaygın bir satış ağıyla beraber Türkiye geneli müşterilerine hizmet etmeyi hedeflemektedir. Ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesiyle sektöre bir farklılık getirmeyi amaçlamaktadır. Ekip Dağıtım, lojistik hizmetlerini profesyonel çözüm ortağıyla dış kaynaklardan temin ederek de sektöre farklı bir bakış açısı getirmektedir. Operasyonel hizmetlerin arka planda daha hızlı ve verimli yönetildiği, merkez ofisin de müşteri taleplerine daha hızlı cevap verebildiği bir organizasyon yapısı ile yönetilmektedir. Ekip Dağıtım, gerek kurum içi süreç ve prosedürlerin belirlenmesi, gerekse de tedarikçi ve müşterileriyle olan ticari ilişkilerinde kurumsal yönetimi hedefleyerek sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi planlamaktadır.


Misyonumuz:
Rekabetçi, şeffaf ve kurumsal yapısı ile tüm paydaşlarına karşı sorumlu, hesap verebilir ve tüm paydaşlarının çıkarlarını ortak noktada buluşturmaktır.

Vizyonumuz: Ülke geneli dağıtım ağının etkin bir şekilde yönetilerek, dağıtım kanalının genişletilmesi, yenilikçi ve rekabetçi ürünlerle desteklenmesi, ülkede ilk defa farklı kategorilere hizmet veren yaygın bir dağıtım kanalı oluşturulmasıdır.


"Dağıtım Ekip İşidir"