Türk Birliği Nasıl Kurulur Bir Model Önerisi

Etiket Fiyatı
39,00₺
Kdvli Net Fiyat

VAROL FEYZULLAH BUDAK!

Türk Birliği konusunda yazanlar, konuşanlar, bitikler yayınlayanlar, toplantılar yapanlar az değildir. Bununla birlikte Değerli koldaşım Feyzullah Budak’ın elinizdeki yapıtı biçiminde, çapında, kapsamında ve sonunda “model önerisi” sunan bir yapıt yazılmamıştır. Bu bir ilktir. Bu yapıt, Türkiye başta olmak üzere, Türk Devletlerini yöneten, yönlendiren tüm Türk aydınlarınca okunmalı, üzerinde tartışmalar, tanıtım toplantıları yapılmalıdır. Okullarda yardımcı ders bitiği olarak okunması gereken bir yapıt ile karşı karşıyayız.

Bu çalışma yapılmalıydı, yapıldı. Bunu ancak Feyzullah Budak gibi, Türklüğe inancı, bilgi birikimi, deneyimi, kavrayışı, çalışkanlığı olan bir aydın başarabilirdi. Başarılmıştır…

Şimdi bize düşen, bu yapıtı Türk Birliği yolunda değerlendirmek olacaktır. Biz kim miyiz? Türklüğe, Türk Birliğine kim inanıyorsa, biz onlarız. Değerli kardeşime yürekten gelen bir SAĞOL, VAROL diyorum. Yazdığı birçok yararlı bitiğin tacı olan bu yapıttan sonra yeni yapıtlarda buluşmayı diliyorum.

Namık Kemal ZEYBEK

  • Baskı Sayısı: 1. Baskı
  • Sayfa Sayısı: 272
  • Kağıt Cinsi: 2. Hamur
  • Kapak Türü: Karton Kapak

Yazarın Diğer Kitapları